DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 40 €

Čas Vianoc je čarovný, všade svietia svetielka, rozvoniavajú medovníčky a čo je hlavné stretávame sa s blízkymi a rodinou, popritom spomíname na spoločne strávený čas. No existujú aj rodiny, ktoré nemajú toľko šťastia a nemôžu byť spolu. Preto sme sa aj tento rok rozhodli spojiť so združením Úsmev ako dar.

Minulý rok ste mali možnosť zakúpiť pre detičky veselé ponožky, čiapky či šály, no tento rok podporíme Úsmev ako dar finančnou zbierkou, kde každé euro, ktoré prispejete poputuje združeniu, aby v budúcnosti mohlo byť čo najviac rodín spolu. Veď čo je krajšie ako chvíle, strávené v kruhu rodiny, ktoré prinášajú pocit radosti a lásky. Možno aj vďaka vášmu príspevku sa podarí, aby čo najviac detí, ktoré sú bez úplnej rodiny či v detských domovoch zažilo ten magický pocit blízkosti so svojimi milovanými.

Združenie Úsmev ako dar pomáha takýmto deťom a rodinám už vyše 30 rokov a zaznamenáva každoročne výborné výsledky. A ako môžete k ich misii prispieť vy? Je to naozaj jednoduché. Pridajte si vo vašom košíku položku s názvom Dar 0,5€ alebo Dar 1€ pre Úsmev ako dar a staňte sa aj vy poslami novej nádeje.

Veríme, že sa vás zapojí čo najviac, pretože aj malá pomoc môže priniesť veľkú zmenu. Želáme vám pokojné sviatka a príjemné nakupovanie!