POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 40 €

Oranžový antibakteriálny pohár MamaCup 400 ml

Je nám ľúto, tento produkt je už vypredaný.

17,59 € 21,99 €
30 dní na výmenu/vrátenie tovaru
Viac informácií
ID Produktu 698077
Značka Mamacup
Rozmery 400 ml
Objavte viac
Mamičky
Viac informácií

Rozsypaná desiata a omrvinky v aute nie sú problémom iba rodičov malých detí. MamaCup je pre cestovateľov, ktorí na svoje cesty nikdy nevyrazia bez niečoho malého pod zub. Oriešky, vločky alebo kúsky čerstvého ovocia, vďaka jemnej antibakteriálnej textilnej membrány všetko zostane vnútri nádoby. Súčasťou balenia je aj vrchnák, ktorý je vhodný, keď sa nádoba nepoužíva.  


Pohár je vyrobený z originálnych materiálov certifikovaných na styk s potravinami. Neobsahuje latex ani nebezpečné aditíva a látky ako Bisfenol-A (BPA), ftaláty, PVC, styrény, benzény, formaldehydy, biocídy, DEHP, HBCD, EDC, DES a podobne. Spĺňa očakávania v zmysle regulácií EÚ ohľadne kontaktu produktov s potravinami ako aj správnych výrobných postupov. (Nariadenie komisie (EÚ) č. 10/2011 a 2023/2006, Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1935/2004).


Použitie a čistenie: Pevným zatiahnutím vrchnej časti je nádoba MamaCup zabezpečená proti vysypaniu. Pred prvým použitím nádobu rozoberte, a jej jednotlivé časti dôkladne umyte v teplej vode. Umývajte vo vode do 30°C, pred použitím vysušte. Pred každým použitím nádobu skontrolujte. Ak sa nádoba poškodí, prestaňte ju používať.

Upozornenie: Nádobu MamaCup nevystavujte priamym zdrojom tepla. Vplyvom mrazu môže skrehnúť. Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre.

Objem: 400 ml

Hmotnosť: 140g

Krajina pôvodu: Turecko


-20%