Výmena a vrátenie

Čo mám robiť, ak chcem vymeniť tovar?
Čo mám robiť, ak chcem vrátiť tovar?
Platím pri výmene produktu za opätovné doručenie?
Ako je to s platbami pri výmene a vrátení tovaru?
Aká je lehota na vrátenie alebo výmenu tovaru?
Na akú adresu mám poslať tovar, s ktorým nie som spokojný?
Čo robiť, ak mi bol doručený nesprávny tovar, alebo chýba niektorá položka?

Čo mám robiť, ak chcem vymeniť tovar?

Nepoškodehný a nepoužívaný tovar v originálnom nepoškodenom obale si môžete vymeniť za iný tovar až do 30 dní od doručenia.
Odporúčame Vám topánky skúšať len v domácom prostredí, aby pri výmene nejavili známky vonkajšieho nosenia. Topankovo.sk si vyhradzuje právo na neschválenie výmeny topánok, ktoré javia známky viditeľného nosenia vo vonkajšom prostredí a nemajú žiadnu chybu od výroby.

 

Tovar, ktorý si želáte vymeniť, nám zašlite spolu s vyplneným výmenným/reklamačným formulárom, ktorý je súčasťou Vášho balíku (prípadne si ho môžete stiahnuť TU). Do formulára nám uvediete:

 1. Dôvod výmeny
 2. Detaily produktu, ktorý Vám bol doručený a želáte si ho vymeniť
 3. Detaily produktu, za ktorý si želáte tovar vymeniť

 

Pošta umožňuje zasielať balíky dvoma spôsobmi: „zaslať na adresu“ a „zaslať na poštu“. Tovar, ktorý si želáte vymeniť, nám spolu s vyplneným formulárom zašlite spôsobom „zaslať na adresu“: United Fashion Group, s. r. o., Sliačska 1/D, 831 02 Bratislava. Pri výmene produktu za opätovné doručenie neplatíte. Tovar Vám doručíme zadarmo.

 

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom plánovanej alebo už zrealizovanej výmeny tovaru, neváhajte nás kontaktovať:

 • telefonicky na čísle +421 232 115 471 (pondelok – piatok od 9:00 do 17:00),
 • alebo e-mailom na info@topankovo.sk.

Čo mám robiť, ak chcem vrátiť tovar?

Nepoškodený a nepoužívaný tovar nám môžete vrátiť v originálnom nepoškodenom obale až do 30 dní od doručenia.
Odporúčame Vám topánky skúšať len v domácom prostredí, aby pri vrátení nejavili známky vonkajšieho nosenia. Topankovo.sk si vyhradzuje právo na neschválenie vrátenia topánok, ktoré javia známky viditeľného nosenia vo vonkajšom prostredí a nemajú žiadnu chybu od výroby.

 

Tovar, ktorý si želáte vrátiť, nám zašlite spolu s vyplneným výmenným/reklamačným formulárom, ktorý je súčasťou Vášho balíku (prípadne si ho môžete stiahnuť TU). Do formulára nám uvediete:

 1. Dôvod vrátenia
 2. Detaily produktu, o ktorý nemáte záujem a želáte si ho vrátiť
 3. Spôsob, akým si želáte vrátiť peňažné prostriedky:
  1. Vo forme darčekového kupónu v hodnote vráteného tovaru
  2. Bankovým prevodom na Vami uvedené číslo účtu

 

Pošta umožňuje zasielať balíky dvoma spôsobmi: „zaslať na adresu“ a „zaslať na poštu“. Nevyhovujúci tovar spolu s vyplneným formulárom nám zašlite spôsobom „zaslať na adresu“: United Fashion Group, s. r. o., Sliačska 1/D, 831 02 Bratislava. Darčekový kupón alebo peňažné prostriedky Vám zašleme v priemere do 7 pracovných dní od prijatia zásielky u nás, najneskôr však do 14 pracovných dní.

 

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom plánovaného alebo už zrealizovaného vrátenia tovaru, neváhajte nás kontaktovať:

 • telefonicky na čísle +421 232 115 471 (pondelok – piatok od 9:00 do 17:00),
 • alebo e-mailom na info@topankovo.sk.

Platím pri výmene produktu za opätovné doručenie?

Nie, pri výmene produktu za opätovné doručenie neplatíte. Tovar Vám doručíme opäť zadarmo.

Ako je to s platbami pri výmene a vrátení tovaru?

Ak tovar iba vraciate, peňažné prostriedky Vám zašleme na uvedené číslo účtu v priemere do 7 pracovných dní od prijatia zásielky u nás, najneskôr však do 14 pracovných dní.

 

Ak žiadate o výmenu tovaru, môžu nastať tieto možnosti:

 • Cena nového tovaru je rovnaká ako cena vráteného tovaru – v tomto prípade nič nehradíte, vymenený tovar si už iba prevezmete od kuriéra.
 • Cena nového tovaru je vyššia ako cena vráteného tovaru – pri prevzatí balíčku s novým tovarom platíte len rozdiel v cene tovaru.
 • Cena nového tovaru je nižšia ako cena vráteného tovaru – v tomto prípade Vám môžeme poukázať rozdiel v cene na Vaše číslo účtu alebo Vám e-mailom zašleme darčekovú poukážku v hodnote rozdielu. Ak si želáte zaslať rozdiel v cene na Váš účet, prosím, uveďte nám aj Vaše číslo účtu.

Aká je lehota na vrátenie alebo výmenu tovaru?

Všetok tovar zakúpený na Topankovo.sk, s ktorým nie ste spokojní, nám môžete nepoškodený a nepoužívaný vrátiť v originálnom nepoškodenom obale až do 30 dní od doručenia. 

Na akú adresu mám poslať tovar, s ktorým nie som spokojný?

Topánky, kabelky alebo iné doplnky, ktoré si želáte vrátiť alebo vymeniť zašlite spolu s vyplneným výmenným/reklamačným formulárom na adresu United Fashion Group, s. r. o., Sliačska 1/D, 831 02 Bratislava (poštou, kuriérom, osobne - jednoducho spôsobom, ktorý Vám najviac vyhovuje). Pošta umožňuje zasielať balíky dvoma spôsobmi: „zaslať na adresu“ a „zaslať na poštu“. V prípade využitia pošty zašlite nám nevyhovujúci tovar spolu s vyplneným formulárom spôsobom „zaslať na adresu“.

Čo robiť, ak mi bol doručený nesprávny tovar, alebo chýba niektorá položka?

V zriedkavých prípadoch sa môže stať, že niektoré položky vo Vašej zásielke nie sú v poriadku alebo chýbajú. Ak Vám je doručený poškodený tovar; tovar, ktorý ste si neobjednali, alebo niektorá položka chýba, neváhajte nás kontaktovať:

 • telefonicky na čísle +421 232 115 471 (pondelok – piatok od 9:00 do 17:00),
 • alebo e-mailom na info@topankovo.sk.

 

Pre komunikáciu so zákazníckym centrom ohľadom Vašej objednávky si, prosím, pripravte jej číslo, ktoré nájdete v potvrdzovacom e-maile. Tým budeme Vašu požiadavku schopní vyriešiť rýchlejšie a veríme, že aj k Vašej spokojnosti.